Чи можна садити часник після часнику: Більшість городників не знають про це

Більшість садівників знають, що не можна кілька років поспіль вирощувати ту саму культуру на одному місці. Пропонуємо дізнатися, як можна висаджувати часник на тому самому місці й отримувати гарний врожай.

Варто чергувати з висівом культур. Часник прибирають з грядки рано, тому ви цілком встигнете висадити на грядку якусь рослину. Можна посіяти руколу, кріп, шпинат, салат, дайкон, редис, ріпу, редьку та пекінську капусту. Можна встигнути посіяти горох, моркву та буряк. Молоді рослини порадують вас своїм врожаєм восени.

Варто посіяти сидерати. Їх висаджують одразу після збору часнику та виконують перед осіннім посівом. Не можна сіяти такі сидерати, як жито та рапс. Він може перетворитися у злісний бур’ян, який важко вивести з грядки. Можна виміряти горох, люпин, овес, гірчицю та масляну редьку.

Варто ретельно підживити грядки. Внесіть одне відро на 1м2 перепрілого гною або компосту. Можна скористатися комплексними добривами. Підживлюйте часникові грядки влітку, бо від цього залежить гарний врожай.

Не слід забувати про хвороби, тому варто провести профілактику проти хвороб ґрунту. Можна скористатися біологічними фунгіцидами, які не несуть школу середовищу та людям.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!