Чим краще білити дерева восени: про вапно можете забути

Восени господарі завжди білять дерева. Це роблять для того, щоб захистити дерева від зимових холодів та шкідників. Вона повинна встигнути висохнути та не замерзнути й це дуже важливо.

Деякі люди вважають, що білити дерева вапном, це минулий вік. У наш час з’явилося багато інших засобів — водоемульсійна фарба або спеціальна фарба для садових дерев. Засоби допомагають перенести зиму, захистити дерева від опіків, хвороб та шкідників.

А найкраще себе зарекомендував такий засіб, як захисний екран. Це плівка, яка має певні отвори, щоб циркулювало повітря. Її ремонтують на стовбур дерева, залишаючи пару сантиметрів. Термін використання такої плівки становить п’ять років. Цей засіб дуже зручний у використанні. Вона легко різниться ножицями та підходить для будь — якого дерева. Ще можна використати стрічку, яку намотують на стовбур дерева. Вона має білий колір, дихає та надійно захищає від шкідників.

Але слід знати, що галерея вапно обпалює лишайники, шкідників, загоює тріщини, вбиває відкладені яйця шкідників у корі. Теплолюбні рослини та насадження потрібно утеплювати білим матеріалом. Це стосується підставок та розвиток гілок.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!