Чим краще підгодувати квіти у травні, щоб гарно та пишно квітнули

У весняний період варто попіклуватися про свій сад, щоб у період квітнення він порадував вас своїми гарними та ароматними квітами.

Не обов’язково для цього використовувати дуже дорогі засоби, але ви повинні підготувати їх до початку квітнення, наситити їх вітамінами та мікроелементами.

Дізнайтеся, якими засобами можна підготувати ваші рослини.

  • Розчиніть у відрі води 500 мл. курячого посліду та додайте 10 гр. комплексного добрива для квітів. Це добриво варто розвести окремо, а вже після додати у відро води з курячим послідом. Перемішайте, щоб розчин став однорідним. Добриво гарно підходить для всіх багаторічних рослин. Підживіть свої троянди, півонії та гортензії на початку травня, після дощу. Якщо погода була сухою, перед використанням добрива, землю варто гарно пролити.
  • Гортензію можна підживлювати кислими добривами, наприклад лимонною кислотою. У відрі води потрібно розчинити 10 гр. лимонної кислоти та полити кущ. Коли гортензія почне квітнути, потрібно підживити її кислими, органічними добривами. Наприклад розвести у воді кефір.

Через 10 днів, після підживлення кущів комплексними добривами, їх треба підживити слабким розчином марганцю. Це потрібно зробити для того, щоб знезаразити землю та щоб стебла стали міцними й вони могли витримати великі суцвіття під час цвітіння.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!