Дуже гарно та велично росте в саду така квітка, як лілія.
При правильному догляді вона буде чарувати вас своєю красою.
- Підживіть лілію під час посадки. Можна не підживлювати землю лише тоді, коли вона родюча. Ця квітка дуже полюбляє органічні добрива. Пам’ятайте, що не можна вносити свіжий гній. Вам знадобиться приблизно 8 кг добрива на 1 м2. Також, можна додати 100 грамів суперфосфату. Підживіть лілії золою, внесіть 100 грамів добрива на 1 м2. Вони тоді порадують вас великими та яскравими квітами. Можна використати мінеральні добрива, які містять у собі фосфор, азот та калій. Якщо садите лілії весною – внесіть азот, фосфор та калій. Якщо восени – калій та фосфор.
- Підживлення квітів весною. Починайте підгодовувати лілію азотними добривами, як тільки починає танути сніг. Насипте на поверхню землі сечовину або аміачну селітру у розрахунку 2 столові ложки на 1 м2. Можна підгодувати лілію коров’яком, який перебродив або сечовиною – на 10 л води – столова ложка добрива.
- Підживлення влітку. Підживіть рослину азотно – фосфорними добривами під час формування бутонів. Використайте Нітрофос або амофос – на 10 л води – столова ложка добрива. Також, не забудьте додати золу, 100 грамів на 1 м2.
- Підживлення восени. Підживіть цибулини квітів калійно – фосфорними добривами. На 10 л води розчиніть 2 столові ложки суперфосфату та 1,5 столові ложки калій – магнезії. Краще розчиняти добрива у теплій воді. Використовуйте 10 л води на 1 м2. Кінцеве підживлення потрібно провести, коли на землі з’являється лід, присипте грядки з ліліями 10 см шаром компосту. Таким способом ви підживите та захистите квіти.
Бажаємо успіхів!