Чим краще підгодувати лілії осінню, щоб краще розросталися та гарно квітнули

Дуже гарно та велично росте в саду така квітка, як лілія.

При правильному догляді вона буде чарувати вас своєю красою.

  1. Підживіть лілію під час посадки. Можна не підживлювати землю лише тоді, коли вона родюча. Ця квітка дуже полюбляє органічні добрива. Пам’ятайте, що не можна вносити свіжий гній. Вам знадобиться приблизно 8 кг добрива на 1 м2. Також, можна додати 100 грамів суперфосфату. Підживіть лілії золою, внесіть 100 грамів добрива на 1 м2. Вони тоді порадують вас великими та яскравими квітами. Можна використати мінеральні добрива, які містять у собі фосфор, азот та калій. Якщо садите лілії весною – внесіть азот, фосфор та калій. Якщо восени – калій та фосфор.
  2. Підживлення квітів весною. Починайте підгодовувати лілію азотними добривами, як тільки починає танути сніг. Насипте на поверхню землі сечовину або аміачну селітру у розрахунку 2 столові ложки на 1 м2. Можна підгодувати лілію коров’яком, який перебродив або сечовиною – на 10 л води – столова ложка добрива.
  3. Підживлення влітку. Підживіть рослину азотно – фосфорними добривами під час формування бутонів. Використайте Нітрофос або амофос – на 10 л води – столова ложка добрива. Також, не забудьте додати золу, 100 грамів на 1 м2.
  4. Підживлення восени. Підживіть цибулини квітів калійно – фосфорними добривами. На 10 л води розчиніть 2 столові ложки суперфосфату та 1,5 столові ложки калій – магнезії. Краще розчиняти добрива у теплій воді. Використовуйте 10 л води на 1 м2. Кінцеве підживлення потрібно провести, коли на землі з’являється лід, присипте грядки з ліліями 10 см шаром компосту. Таким способом ви підживите та захистите квіти.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!