Чим краще підживити виноград, щоб він був великий та солодкий
Щоб отримати гарний врожай винограду, необхідно постійно доглядати за землею, в якій він росте та насамперед за здоров’ям рослини. Слід дотримуватися графіку догляду та підгодовування за виноградом.

  1. Внесення азотних добрив. На відро води внесіть 50 грамів сечовини. Поливати у розрахунку 10 л на м2. Також, щоб позбутися патогенних шкідників у землі, необхідно внести Триходермін.
  2. Внесення органічних чи мінеральних добрив. Це необхідно зробити перед цвітінням, у час зав’язування ягід та перед дозріванням. Перед цвітінням, за 2 тижні полийте ґрунт розчином коров’яку – 1 кг на 10 л води. Також, можна використати пташиний послід 0,5 кг на 10 л води. Використовують для підживлення – Ем культури та додають пташиний послід та попіл.
  3. Після підживлення та поливу необхідно землю навкруги винограду замульчувати.
  4. Після того, як виноград доцвіте, через 2 тижні повторіть підживлення. Це роблять для того, щоб ягоди ставали та росли великими.
  5. Внесення фосфорних та калійних добрив перед дозріванням ягід. Використовують суперфосфат — 50 грамів, сірчано – кислий калій – 25 грамів на відро води.
  6. Підживлення в осінню пору. Під корінь внести 1 кг дерев’яного попелу. Щоб зола краще визрівала. Перед тим, як накрити виноград, у час дощів додайте в ґрунт – Метаразін. Цей засіб використовують, щоб вбити зимових шкідників. Внесіть компост перед укриттям.

Бажаємо успіхів у вирощуванні винограду!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!