У перший місяць літа, потрібно вже підгодувати ріпчасту цибулю, бо у цей період, вона гарно засвоює всі корисні елементи.
Підживлення у період з 1 до 10 числа.
Підживіть цибулю добривами, які містять азот. У відрі води розчиніть 12 гр. кальцієвої селітри. Підживіть грядки. Буде гарно рости перо, а надалі вся користь передасться цибулинам.
Підживлення у період з 10 до 20 числа.
Підживіть цибулю моно фосфатом калію. У відрі води розчиніть 15 гр. порошку. Полийте грядки, а через 3 дні підживіть грядки курячим послідом. Банку об’ємом 1000 мл. наповніть пташиним послідом та розчиніть її у 9000 мл. води, перемішайте та настоюйте пару днів. Перед використанням 0,5 л. розчину розчиніть у відрі води та підживіть грядки.
Підживлення у період з 20 до 30 числа.
Через 7 днів після другого підживлення підживіть цибулю такими добривами, які потребує рослина у цей період. Якщо перо чахле – у 5000 мл. води розчиніть 15 мл. аміаку та обприскайте цибулю ввечері.
Для того, щоб цибулина росла, підживіть її витяжкою з дерев’яної золи. У 9000 мл. окропу розчиніть 1000 мл. золи, перемішайте та настоюйте пару діб. Перед використанням 0, 5 л. зольного розчину розчиніть ще у 9000 мл. води та полийте грядки.
Бажаємо успіхів!
Як захистити запаси в погребі від гризунів: ефективні поради Погріб — це місце, де зберігаються…
Як перезапустити пральну машину після відключення світла Часті відключення електроенергії, як за графіком, так і…
Як ефективно видалити засолювання та жирні плями з дивана Диван — це річ, яка щоденно…
Домашній лаваш: простий рецепт традиційного вірменського хліба Лаваш — це не просто хліб, а символ…
Чому варто додавати оцет у пральну машину? Оцет — це простий та доступний засіб, який…
Зима – чудовий час для боротьби з капустянками, які завдають значної шкоди городам. Хоча ці…