Чим підгодувати троянди в червні, щоб гарно квітнули ціле літо

Потрібно зробити лише пару речей у певний час, щоб ваші троянди радували вас своїм пишним цвітінням тривалий час.

Завжди, багатьом рослинам перед цвітінням та під час формування суцвіть необхідні сили. Щоб не витрачати свої сили на інші проблеми, наприклад, хвороби та шкідники, потрібно захисти кущі троянд від них.

Кущі квітів може вразити сіра гниль, справжня та хибна борошниста роса, іржа, мармурова та чорна плямистість, бактеріальний рак та вірусні хвороби. Використавши народні засоби, ви лише втратите дарма свій час та можете втратити квіти взагалі.

У такому випадку слід провести оброку такими засобами, як Скор, Хорус, Топаз та Актара.

Перед тим, як підживлювати кущі, їх спочатку необхідно вилікувати.

Якщо на кущах постійно мешкає тля – їх потрібно обробити спеціальними засобами – фунгіцидами. Розчиніть у воді шампунь для домашніх тварин від бліх.

Ще дуже важливо вчасно підживлювати троянди. Можна вносити органічні та мінеральні добрива. Вносьте добрива у зволожений ґрунт, щоб не залишити опіки на кореневій системі.Підживіть кущі настоєм з трави або гною, розчиненим з водою у пропорціях 1 до 10. Або курячим послідом розведеним з водою у співвідношенні 1 до 20. Можна насипати золу на відстані 15 см. від головного стебла.

Троянди полюбляють із мінеральних добрив ті, які містять калій, фосфор та не велику кількість фосфору та азоту. Якщо підживлювати кущі добривами, які містять калій та фосфор – утони виростуть великими, не осипатимуться та матимуть насичений колір. Якщо підживлювати кущі добривами, де переважає азот – кущ лише буде нарощувати зелену масу, а про квіти можна буде забути.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!