Чим потрібно підживити кавуни, щоб були великі та солодкі. Городникам на замітку

Після того, як ви висадите кавуни у відкритий ґрунт, їх потрібно підгодовувати. Бажано це робити натуральними, органічними добривами.

Завдяки підживленню ваші кавуни будуть швидше рости та швидше з’являться зав’язі плодів.

1 варіант підгодівлі – настій золи або зола.

Вперше підгодовують насадження золою у сухому вигляді, а вдруге – використовують настій(у відрі води розчиніть двох літрову банку золи, перемішайте та настоюйте 24 години. Після розчиніть настій з водою у пропорціях 1 до 10). Двічі за весь період зростання потрібно підживити кавуни.

2 варіант підгодівлі – кропив’яний настій та настій з бур’янів.

Завдяки вмісту азоту, таким добривом підживлюють кавуни, коли наростає зелена маса. Пластмасову діжку заповніть на ¾ об’єму подрібненою травою або кропивою. Після додайте не велику кількість дріжджів та цукру. Накрийте діжку плівкою та настоюйте тиждень. Не забувайте суміш перемішувати. Під корінь використовують добриво розведеною водою, у пропорціях 1 до 10. Для обприскування використовують добриво розведеною водою, у пропорціях 1 до 20.3 варіант підгодівлі – дріжджовий настій.

У банку об’ємом 3000 мл. покладіть 100 грамів дріжджів, 100 грамів цукру та налийте теплу воду. Перемішайте та залишіть постояти у теплому місці. Після того, як розчин закінчить бродити, розчиніть 200 мл. добрива у відрі води. Підживіть кавуни через 10 діб після використання настою з трави.

4 варіант підгодівлі – курячий послід.

Розчиніть курячий послід з водою у пропорціях 1 до 20. Настоюйте засіб 48 годин, процідіть та полийте кавуни.

5 варіант підгодівлі – коров’як.

Розчиніть коров’як з водою у пропорціях 1 до 20. Полийте кавуни спочатку водою, а потім добривом.

6 варіант підгодівлі – перегній.

Перегній готують з гною, пташиного посліду, фекалій тварин та землі. Зазвичай його вносять перед тим, як садити кавуни.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!