Чим потрібно підживити полуницю в березні, щоб ягоди були великі та солодкі

Для того, щоб отримати великий врожай смачних ягід, варто приділити увагу полуниці у весняний період. Дуже важливо вносити правильно добрива, щоб не нашкодити насадженням. Пропонуємо дізнатися, як правильно внести добрива.

По перше варто знати рН вашого ґрунту та рівень поживних речовин у ньому. Це допоможе підібрати правильні добрива. Потрібно скористатися збалансованим добривом, яке містить рівну кількість азоту, калію та фосфору. Азот допомагає нарощувати зелену масу, калій допоможе захистити рослину від хвороб та стресів, а фосфор допоможе гарно розвиватися кореневій системі.

Перед початком нового росту, а саме весною потрібно внести добрива. У цей період рослина почне з легкістю всмоктувати поживні речовини, які їй потрібні. Якщо перевищити кількість добрив, полуниця може пожовтіти та перестати рости. Варто користуватися інструкцією перед використанням добрив. Не варто вносити добрива по листу.

Можна використати органічні добрива. Скористайтеся компостом, кров’яним борошном або перепрілим гноєм. Ці добрива допоможуть збалансовано всмоктувати поживні речовини.

Варто розкласти мульчу навколо кущів, яка буде зберігати вологу, захистить від бур’янів та допоможе довше зберігати поживні речовини у ґрунті.

А ще не забувайте оглядати кущі полуниці на момент хвороб, шкідників та затримки росту.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!