Чим, та коли підживляти часник на весні, та як захистити його від хвороб.

Починається весна, час коли озимим рослинам потрібні вітаміни та мінерали. Підживлення весною проводять одразу, цю процедуру необхідно проводити три рази.

Перший раз проводять коли у часнику з’являється третій листочок. Підгодовують – комплексними мінеральними добривами у співвідношенні 10 грамів добрива на 10 літрів теплої води. Приготованою сумішшю поливають грядки.

Рекомендуємо, також, зробити настій з коров’ячого посліду. На 1 відро води додайте 200 грамів коров’ячого посліду, залишіть настоюватися на 2 доби. Цей розчин перед поливом можна розвести водою та поливати землю.

Через 14 днів підгодівлю необхідно повторити, для насичення ґрунту мікроелементами. Пропонуємо скористатися нітроамофоскою, розчин готують на 10 л води додавши 2 столові ложки добрива. Цим розчином полийте грядку з часником.

Коли полоти та розпушувати грядки?

Землю необхідно розпушувати для нормальної циркуляції повітря. Вперше це необхідно зробити, як тільки часник випустив свої зелені пагони. Для цього вам знадобляться граблі. Легкими рухами, занурюючи граблі на 10 см розпушіть землю. Руками приберіть зайву траву.

Через 14-21 день, необхідно вдруге прополоти землю, але слід прибрати зайве зілля з вириванням коріння. Таким способом ви робите профілактичні заходи від загнивання, хвороб та шкідливого ураження. Під час цієї справи відкладіть трохи землі від стебла часнику, щоб сформувалися лунки. Завдяки цьому часник отримає достатньо вологи під час поливу, дощів або зрошування. За весь час зростання та розвитку рослини процедури прополювання й зрошування необхідно робити 3-4 рази. Для скорочення цих процедур городники можуть використовувати такий спосіб, як мульчування – удобрюють землю торфом або перепрілим гноєм. Таким способом земля напивається не тільки поживними вітамінами, а й захищена від виросту бадилля на грядках.Боротьба зі шкідниками та хворобами рослини.

Цибулева муха – розведіть склянку солі на 10 л води. Цим розчином можна обприскувати зелене листя ввечері. Зранку просто необхідно обприскати грядки та полити звичайною водою. Процедуру необхідно повторити через 15 днів, якщо шкідники не зникли.

Полив грядок розраховують 3 літри на 1м2.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!