Чим змастити замок дверей, щоб добре працював та не заїдав

Якщо ваш замок стає заїдати, це може створити серйозні незручності, незалежно від того, чи йдеться про вхідні двері, міжкімнатні двері чи автомобіль. Проблему потрібно вирішувати негайно, оскільки існує ризик, що ви не зможете відкрити замок взагалі. У цій статті ми розповімо вам про простий спосіб змащування замка в домашніх умовах, якщо немає під рукою звичайного мастила.

Як змастити замок дверей

Можливо, ви подумаєте про використання шмаровидла або мастила, і ви будете праві. Проте, що робити, якщо немає потрібних матеріалів? В такому випадку проблему можна вирішити за допомогою звичайного олівця.

Спосіб дуже простий. Візьміть гострий ніж та підточіть грифель олівця, виклавши під нього аркуш паперу. В результаті ви отримаєте графітовий порошок, який можна використовувати для змащування замка.

Для цього порошок потрібно ввести всередину замкової впадини. Це можна зробити за допомогою паперової трубочки. Скрутіть невеликий аркуш паперу в лійку так, щоб на кінці утворився тонкий отвір. Вставте цей отвір всередину замкової впадини та насипте в нього графітовий порошок через лійку.

Залишиться лише кілька разів повернути ключ у замку, щоб механізм замка змастився графітовим порошком.

Чому цей метод працює?

Графітове мастило вважається дуже ефективним для змащування подібних механізмів. Якщо ви не маєте графітового мастила, графітовий порошок з грифеля олівця є гідною заміною. Цей метод допоможе запобігти заїданню вашого замка і забезпечить його більш стабільну роботу.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!