Чому час від часу потрібно пересаджувати алое і як правильно це зробити

У більшості людей на підвіконні росте алое. Але ця квітка дуже швидко нарощує коріння та потребує частої пересадки. Якщо вашій квітці до п’яти років, тоді її треба пересаджувати раз на п’ять років.

Після п’ятирічного віку, цю процедуру потрібно робити раз на два або три роки.

Пересаджувати квітку потрібно методом перевалу. Для наступного пересаджування слід взяти горщик, який на 20 % буде більшим. У горщику повинні бути дренажні отвори. Слід насипати у нього трохи дренажу та ґрунту.

Після потрібно обережно дістати квітку разом з часточкою землі. Пересадіть її в інший горщик та прикрийте корінь землею. Квітку слід трохи притиснути. Після пересадку алое слід полити та відправити на підвіконня.

Якщо у вас старий кущ, його потрібно омолоджувати. Але обрізати квітку ніхто не хоче, тому більшість вирощує молоді рослини.

Як розмножити квітку?

Можна спробувати розмножити квітку сплячими дітками — нирками, порослю від кореня або придатками. Потрібно просто обережно відділити маленький саджанець від великої квітки та посадити окремо, в інший горщик.

Можна розмножити листяних або стебловими живцями. Це дуже гарний метод розмноження, який виконує всі агротехнічні вимоги.Найшвидше можна розмножити алое, верхівками. Але такий спосіб підходить лише для стеблових рослин.

Якщо спробувати виростити алое з насіння, доведеться чекати цілий рік. Таким способом розмножують квітку тільки селекціонери.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!