Чому домашні рослини починають сохнути та пропадати, та чим це погано для сім’ї

Існують народні прикмети про рослини, які ростуть вдома та хворіють. Вони чітко відчувають енергетику людину та атмосфери.

Хвороби рослин можуть розгадати, що відбувається вдома.

Можна розгадати прикмети за фен-шуй. Світла енергетика – Ци, а темна – Ша. Якщо квіти почали в’янути, тоді відбуваються суперечки між темною та світлою енергетикою. Якщо все дуже погано, рослини можуть загинути. Квіти реагують на енергетичні потоки, які проходять через те місце, де вони стоять. Врятувати рослину може її переміщення, прикраси, порядок або переставлення предметів, які знаходяться поруч.

Рослини можуть почати в’янути через негаразди у родині. Це трапляється через постійні сварки, незадоволення та брехню. Саме квіти фільтрують стосунки у родині й пропускають все через себе. Якщо у родині панує гармонія – квіти не в’януть та гарно цвітуть.

Якщо на когось з вашої родини наробили псування або пристріт й вдома у вас зав’яла рослина, вона взяла весь негативна себе, щоб вас врятувати. Таку рослину потрібно ліквідувати з оселі та закопати її якомога далі від вашої оселі. Ви такими діями віддячите їй. Герань – дуже гарно всмоктує на себе негатив. Якщо квіти вдома не приживаються, варто шукати вдома підклад, який не дає їм жити.Рослини вдома можуть забирати на себе хвороби господаря та в’янути. Рослини лікують депресію, тому що повністю відчувають свого господаря. Рослини можуть покращити настрій та оберігати ваше здоров’я.

Якщо квітка повністю загинула, її варто ліквідувати з оселі. Вона загинула, через те що всмоктала у себе весь негатив з оселі. Якщо така рослина довго знаходиться вдома, вона почне випромінювати назад весь негатив. Такі квіти можуть почати знищувати живі рослини, які знаходяться поруч з нею. Тому, не варто тримати вдома мертві рослини.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!