Чому кішка завжди лягає на хворе місце людини, та на що слід звернути увагу

Ви, мабуть, помічали, що кішки лягають на людину.

Вони завжди обирають хворе місце. Розповімо, чому саме вони лягають на хворі місця.

  1. Захворювання шлункового – кишкового тракту. Для цього необхідно гладити кішок, які не мають шерсті або вона дуже коротка. До них відносяться – тонкінські, корати, єгипетські мау, абіссинські, сіамські, сфінкси.
  2. Хвороби серцево – судинної системи. Ви, мабуть чули безліч історій, коли кішки рятували своїх господарів від серцевого нападу. Також, запобігали виникненню гіпертонічного кризу. Кішка може попередити про виникнення приступу. Коли господарі знаходяться у нервовому збудженні, кішки починають ластитись. Коли ви гладите кішку, пульс та тиск знаходиться у спокійному стані.
  3. Втома та стресовий стан. Кішки володіють здібностями зняття втоми, стресів, знизити артеріальний тиск, вилікувати головний біль. Для цього ідеально підходять кішки з довгою шерстю. До них відносяться – персидські, сибірські, ангорські, бірманські, норвежські лісові кішки.

Якщо ви господар чорної кішки – це означає, що ці кішки поглинають подвоєну кількість негативної енергії у людини. Руді – віддають позитивну енергію. Кремові – заспокоюють енергетику. Сіро-голубі – заспокоюють. Білі – лікують всі захворювання.  1. Підвищення імунітету. Щоб підвищити імунітет, необхідно кожного дня слухати муркотіння кішок. Його порівнюють з лікуванням ультразвуком. Це прискорює ріст та зміцнення кісток, загоєння ран. Кішки персидської породи полегшують болі в суглобах та пригальмовують симптоми остеохондрозу.

Будьте здорові!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!