У давні часи у всіх оселях на стінах обов’язково висіли килими. Таким декором прикрашали стіни наші бабусі, але робили це через деякі причини.
Фінансове становище.
Раніше було дуже важко дістати якісні ковдри й коштували вони дуже дорого. Килими з вовни були дуже дорогими, тому їх господарів вважали багатими людьми. Така прикраса слугувала дуже довго, бо висіла на стелі, а не на підлозі.
Утеплення.
Килими на стіні утримували тепло та не давали стінам охолонути, бо опалення у ті часи було погане.
Прибирали сторонні звуки.
У «хрущовках» стіни були тонкими й все було чутно. Тому люди відчували дискомфорт. Але потім знайшли вихід — повісити килим на стіну. Він поглинав сторонні звуки.
Збереження шпалер.
У давні часи було дуже складно дістати клей та шпалери, тому ремонт робили не часто. Щоб зберігати шпалери довгий час, їх захищали килимами, а вже після розставляли меблі, які могли їх пошкодити.
Сховати не рівні стіни.
У давні часи ніхто не придивлявся на рівність стін, бо будівництво тривало швидко. Після отримання нового житла, родина швидко робила косметичний ремонт, а всі недоліки намагалася сховати килимами. Приховати недоліки ремонту допомагали картини та штори.
Марно говорити або доводити що-небудь тому, хто просто не здатен зрозуміти й оцінити. Обирайте оточення…
Полив кімнатних рослин – це не просто звична процедура, а важливий фактор їхнього здоров’я та…
Заміна морозильної камери – це не тільки дороге задоволення, але й неприємність, якої можна уникнути,…
Органічне добриво для рослин: як правильно використовувати деревну золу Використання органічних добрив, зокрема деревної золи,…
Святвечір – символ єдності, родинного тепла та духовного багатства Святвечір, що передує Різдву, займає особливе…
Сушиш білизну в кімнаті? Це може бути небезпечно для твого здоров'я! Дізнайся чому і як…