Чому не можна носити чужий натільний хрестик, та до чого це може призвести

Майже всі люди носять на шиї хрестик. Ця річ у кожного повинна бути своя й носити чужу не можна.

У натільному хрестику панує енергетика власника, а передавши його іншій людині ви втрачаєте її та свій захист. Тому віддавати свого захисника не бажано.

Але деякі люди в це не вірять й вважають, що це забобони, тому не варто на це звертати уваги. Парафіяни спокійно ставляться до того, що людина може носити чужий хрестик. Такого не забороняє навіть церква.

Люди починають переживати, якщо знаходять хрестик. Вони починають вважати, що це дуже поганий знак. Це все маячня, бо Господь просто так нічого не робить й тому перешкодив оскверненню символу віри – хрестика.

Якщо ви знайшли хрестик, носити його можна лише тоді, коли ви його освятите. Якщо все одно сильно переживаєте через знахідку, віддайте його у церкву, як пожертву.

Багато людей носить одразу пару хрестиків, але захист від цього не подвоюється.  Парафіяни та церква не забороняє таке носіння хрестика. Хорошого або поганого через таке поєднання не станеться.

Знайшовши чужу прикрасу люди починають переживати, що накличуть на себе та близьких біду. Це стосується лише ти, які з’явилися у вашому житті випадково. Такі речі й справді може хтось підкинути до оселі не з добрих намірів. Але панікувати не варто, бо священний символ не може приносити зло та негатив. Не варто думати, що хтось хоче на вас навести псування або пристріт. На хрестики такі наврочення не роблять.



Для деяких буде цікаво, чи дозволяється забирати хрестик людини, яка померла. Однозначної відповіді на це не має. Все залежить від обставин та способу життя людини та як вона загинула. Такий хрестик краще віддати на пожертву церкві.

Правила носіння натільного хрестика.

Деякі впевнені, що не можна носити хрестик на ланцюжку. Церква на це не висуває свою заборону, тому вирішувати вам. Не важливо на чому носити хрестик, важливо його не загубити та вірити у Всевишнього.

Не можна носити хрестик, як прикрасу – зверху одягу. Його ніхто не повинен бачити, бо після освячення він належить лише вам.

Існує твердження, що хрестики можуть дарувати лише батьки або хресні батьки. Але існує звичай, коли дві людини даруючи хрестик стають рідними у Христі.

Ще існує повір’я про хрестик з розп’яттям, яке приносить труднощі у життя людини. Це все абсурд, носити такий хрестик можна, але правильно. Розп’яття не повинно прилягати до тіла людини.



Можна носити хрестик виготовлений з різних матеріалів. Не слід носити його, як прикрасу та біжутерію.

Варто купувати хрестик у церкві та одразу освятити його. Такий хрестик буде оберігати та захищати вас.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!