Чому не можна прати та шити в неділю? Варто знати кожній жінці

Більшість людей дотримуються такого правила, що не можна у неділю прати речі, шити, вишивати та митись. Ці люди просто дотримуються заповіді Божої «Пам’ятай день святий святкувати». У Біблії написано, день відпочинку це субота, коли Господь відпочивав по створенню світу.

У християнстві, святим днем вважається неділя, яка символізує нове створення, яке мало початок у Божому воскресінні. З давніх років неділя була священним та радісним днем, бо саме цього дня відбулось Христове Воскресіння.

Святкування християн відбувалось двома способами – приймання участі у священному богослужінні та відкладання фізичної праці на потім. У минулих роках християн переслідували, тому вони працювали у неділю, а молитви читали у вечірній час або зранку. Коли до правління прийшов Костянтин Великий все змінилось.

Він дав наказ, який набув державного значення, що люди мають право на недільний відпочинок. Ця традиція зберігається до нашого часу. У давні часи прання було важкою працею, на яке витрачали цілий день. Чоловікам заборонялось голитись, бо вони могли порізатись гострим лезом.

Що потрібно робити у неділю у наш час?

Відвідайте церкву та помоліться. Заборони на прання у пральній машинці немає, тому сміливо можете завантажувати прання та прати. Робити таку роботу, яка не може чекати — можна. Але починати ремонтні роботи у будинку забороняється. Робити можна все, що приносить людині задоволення. Якщо шиття можна відкласти на  інший день, то краще так й зробіть. Якщо ви працюєте за графіком й ваша зміна припадає у неділю, то можна відвідати церкву у суботу. У вас повинен знаходитись час на Бога.

Недільний відпочинок краще провести у колі родини та друзів. Можна разом відвідати недільну літургію, а потім зібратись разом за святковим столом.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!