Чому ніколи не можна прати перед сном, та до чого це може призвести

У давнину ніколи не залишали білизну на вулиці, щоб захистити себе від нещастя. Але більшість господинь пере ввечері, через те, що вдень вони зайняті іншими справами. Раніше люди прискіпливо ставилися до всіх справ, які робилися після заходу сонця. Вночі починає правити нечиста сила та намагається проникнути у наш світ. Якщо залишати сушити білизну на ніч, нечиста сила зможе негативно вплинути на господарів будинку.

Люди вважали, що негативна енергетика всмоктується у білизну й після цього у господарів починає боліти голова. А ще на речі, які залишені на вулиці можуть недоброзичливці люди навести прокляття. Якщо на речі потрапляло місячне сяйво, люди починали хворіти та втрачали удачу. Сонячне світло, навпаки, зігрівало та зцілювало господаря цих речей.

А якщо прати речі зранку, можна змити з себе всю удачу. Тому краще займатися пранням перед обідом. Найкращий день для прання — середа. У понеділок люди намагалися не прати, бо вірили, що будуть сушити білизну цілий тиждень. Якщо прати у вівторок, у дім прийде біда. Якщо прати у четвер, втратите свій авторитет. Якщо прати у суботу, будете нечупарою. Для того, щоб удача від вас не відвернулась, не варто прати на свята.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!