Чому ніколи не можна знімати обручку. Усім жінкам на замітку

Коли пара людей одружуються, вони одягають на руки обручки. Обручки символізують закріплення союзу й про них складено багато прикмет.

Дізнайтеся, чому не слід знімати обручку з пальця?

Обручка означає, що людина знаходиться у шлюбі. Цей елемент на пальці свідчить про обіцянку бути вірним у шлюбі та розділяти всі перешкоди разом. Обручка поєднує союз двох коханих, а знімаючи її, ви розриваєте його. Після цього у родині почнуть часто лунати сварки й родина з часом може розпастися.

Знімаючи кільце, людина починає шукати собі нового партнера. Якщо не носити обручку, друга половинка може образитися та подумати, що все скінчено.

Чому не можна знімати кільце?

Пара знаходиться під захистом від біди. Якщо зняти кільце, чекайте біди.

Якщо продати прикрасу, продасте своє сімейне щастя.

На обручку можуть навести псування, якщо її знімати.

Якщо пара розлучилась, обручки потрібно одразу зняти, бо вони блокують енергетику людини. А краще взагалі прибрати її з дому, щоб щастя не проходило повз. Якщо ваш чоловік помер, його кільце потрібно зберегти. Не давайте міряти кільце іншим. Іншій людині може перейти ваша доля.

Обручку не можна одягати до весілля, вони повинні лежати у парі, щоб не порушувався їх зв’язок. Буває так, що весілля може зірватися, а може пара посваритися.

Чому люди відмовляються носити каблучки?

Найчастіше це трапляється через те, що один з пари завів когось на стороні. Жінки не носять каблучку, бо воно набридло. Деякі професії забороняють носити прикраси на руках. Жінки знімають каблучку під час хатніх справ, а потім забувають одягти назад. Через зміну розміру. Не підходить до одежі. Жінка переймається, щоб не зіпсувався естетичний вигляд кільця.

Чоловіки не одягають кільця, бо вони їм не подобаються. Чоловіки не носять прикрас. Не можна носити кільця на певній професії. Чоловіки найчастіше гублять кільце.

Тому, перш ніж починати сварку, потрібно дізнатися причину, чому на пальці не має кільця.

Якщо ви зробили дівчині пропозицію й подарували каблучку, її також знімати не можна. Якщо його зняти, то разом з каблучкою ви віддасте любов, щастя та благополуччя. Після весілля, помолвочне кільце можна не знімати. А якщо у вас вкрадуть або ви загубите таку каблучку, слід чекати на щось нове у вашому житті.

Коли можна знімати кільце?

Варто знати, що якщо думати про негатив, він буде притягуватися. Церква не засуджує людей, які не носять каблучки.

Кільця можна знімати під час пологів. Воно може нашкодити під час народження та створювати дискомфорт породіллі. Коли доглядаєте за дитиною, кільце можна зняти, щоб не травмувати її. Кільця знімають при контакті з водою, бо воно може стати тьмяним. У лазні знімають кільця, бо вони нагріваються. Каблучка може перетискати судини, тому варто з розумом носити ми прикрасу.

Священики не носять каблучки через релігійні уподобання.

Прикмет потрібно прислухатися, бо іноді й справді шлюб може зіпсуватися.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!