Чому помідори цвітуть, але зав’язі немає. 5 основних причин

Розповімо вам, що робити, якщо помідори цвітуть, але зав’язі немає.

Цей процес починається у червні місяці. Тому, перш ніж розв’язувати проблему, чому зав’язь не з’являється, необхідно знайти причину.

Причини:

  1. Нестача бору. Необхідно провести позакореневе підживлення. На відро води додайте 5 грамів борної кислоти, розмішайте та обприскайте кущі. Повторювати процедуру, необхідно один раз на 14 днів.
  2. Погане запилення комахами. Зазвичай така проблема виникає у тепличних помідорів. Для цього треба часто провітрювати теплиці, щоб залітали комахи. Якщо нічого не виходить, запилюйте рослини самостійно. Обережно струсіть пилок, щоб він потрапив всередину квітки.
  3. Несприятлива температура. Оптимальна температура повинна становити 20-25 градусів. Якщо вона вища, необхідно часто провітрювати теплицю та зробити тінь на даху, щоб сонце не так нагрівало повітря.
  4. Надмірна волога. Волога в приміщенні не повинна бути більшою ніж 70 %. Воду слід лити під корінь, бажано зранку. Якщо ви помітили, що волога сильно випаровується, необхідно провітрювати теплицю. Через конденсат утворюються та розмножуються бактерії.
  5. Велика кількість пасинків на кущах. На томатах потрібно залишити один пасинок та три стебла. Пасинки необхідно видаляти та формувати кущ, щоб отримати гарний врожай.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!