Чому потрібно замочувати огірки перед консервацією, та як правильно це робити

Дамо вам одну пораду, яка допоможе замочити правильно огірки, щоб надалі засолити їх. Дотримавшись цієї поради, ви отримаєте дуже смачні огірки. Від цього залежить їхній смак та тривалість зберігання.

У чому полягає сенс замочування огірків перед засолюванням?

Більшість господинь починає одразу після купівлі закривати огірки. Зазвичай, вони виходять не смачні та м’які. Магазинні огірки, до того часу як потрапити нам на стіл, довгий час доставляються, тому вони втрачають багато вологи. Саме тому, перед вживанням, рекомендується замочити їх у воді, щоб вони наситились вологою.

Час замочування повинен становити не менше 7 годин у холодній воді. Після цього, огірки стануть твердими, соковитими та смачними, бо зникне гіркота. Перед засолюванням, огірки потрібно ретельно вимити, щоб змити всі мікроби та бруд. На це, також, необхідно звернути увагу.Існує безліч рецептів, в яких огірки треба просто помити та висушити, занурити в окріп на кілька хвилин й зрізати кінчики. Тому, замочувати огірки чи ні, вирішувати вам. Але, замочивши огірки у воді, вони вийдуть смачнішими та хрусткішими.

Спробуйте й ви не пошкодуєте!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!