Чому телефон сам вимикається: 8 головних причин, та як цього позбутися

Якщо телефон почав постійно вимикатися, це неприємно. Іноді таку ситуацію можна виправити, але спочатку знайдіть причини.

Низький рівень заряду акумулятора.

Найпоширеніша причина, через яку вимикається телефон. Підключіть його до зарядного пристрою та залиште до повного заряджання.

Проблеми з акумулятором.

Якщо смартфон вже старий, акумулятор міг зноситися або пошкодитися, що призводить до вимикання. Тоді акумулятор слід поміняти.

Програмна помилка.

Деякі програмні помилки призводять до раптового вимикання пристрою. Перезавантажте смартфон або скиньте налаштування до заводських. В останньому варіанті всі особисті дані будуть втрачені, тому подбайте про їх збереження завчасно.

Перегрівання.

Смартфон іноді перегрівається та вимикається, якщо він дуже гарячий. Таким чином він захищається від пошкоджень. Залиште телефон на деякий час, щоб він охолов. Намагайтеся не користуватися телефоном в надто теплих умовах. Не допускайте перегріву під час спекотної погоди.

Пошкодження живлення.

Телефон може бути пошкодженим, через що пошкоджується живлення. Це призводить до того, що телефон вимикається. Віддайте смартфон в ремонт.

Віруси та шкідливі програми.

За наявності вірусів або шкідливих програм смартфон може вимикатися. Встановіть антивірус та проведіть сканування пристрою.

Пошкодження від води.

Якщо на пристрій потрапила волога, він може почати раптово вимикатися. Ретельно просушіть телефон та віддайте в ремонт, якщо це необхідно.

Брак пам’яті.

Якщо на смартфоні бракує пам’яті, він буде автоматично вимикатися. Брак пам’яті, постійне використання процесора та програми, що працюють у фоновому режимі впливають на раптове вимкнення телефона. Спробуйте звільнити пам’ять та сховище.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!