Чому в жодному разі не можна пити гарячий чай, та до яких наслідків це може призвести 

Майже всі люди на планеті п’ють чай. Деякі полюбляють пити гарячий напій, а деякі навпаки – холодний.

Дізнайтесь, як правильно пити цей напій та як він впливає на організм людини.

Не можна пити охолоджений чай, чому?

Листя чаю містять безліч макро та мікроелементів, антиоксидантів та вітамінів. Вся ця користь містить у висушених листах чаю. Після того, як ви заварите чай – вся користь вийде з листя й принесе цю користь організму лише при певній температурі вживання. Не можна пити чай температура, якого становить 30 градусів, тоді чай наповнюється шкідливими елементами та грибами. Чай потрібно пити протягом 15 – 20 хвилин після заварювання.

Правила готування листкового чаю:

Покладіть у скляний, глиняний або керамічний заварник заварку. Залийте чай окропом та почекайте п’ять хвилин. Окріп вб’є всі шкідливі мікроби та плісняву.

Вживати дуже гарячий чай не бажано, бо можна залишити опік на слизових оболонках рота, шлунку та стравоходу. Чай повинен бути температурою 60 градусів. чай потрібно заварювати один раз, але є сорти, які можна заварити кілька разів.



Не можна пити чай перед вживанням їжі та одразу після неї. Зробіть паузу на пів години. Не можна запивати чаєм лікарські засоби та алкогольні напої, можна заподіяти шкоду нирковій системі. Обирайте для пиття якісний чай.

Кому не можна вживати чай?

Чай не можна пити часто. Він навантажує нирки та серце, через вміст кофеїну. Дітям краще обмежити вживання чаю. Часто пити чай не можна вагітним та людям, які мають підвищений артеріальний тиск, атеросклероз та виразку шлунку. Чай не дасть заснути людям, які страждають безсонням.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!