Чому заборонено лягати спати навпроти дверей, та що саме це означає

Існує повір’я, що не слід розташовувати спальне місце навпроти вхідних дверей. Багато людей прислухаються до прикмети, що лягати спати ногами вперед перед дверима прикликає смерть. Всі добре знають, що у нічний час саме двері стають енергетичним порталом світу мертвих та живих.

Якщо лягати спати у такий спосіб, будуть снитись погані сни, здоров’я буде втрачатись, а організм слабшати. Завжди померлу людину виносять ногами вперед, тому люди прислухаються до цієї заборони.

Скандинавські жителі вірять в те, що люди під час сну покидають своє тіло. Якщо вони й лягали спати ногами вперед, то закривали двері, щоб душа назавжди не покинула тіло. Також, народ вірив, що через ці двері приходить у дім нечиста сила, яка робить зло. Якщо так відбувалось, для очищення будівлі проводили спеціальні обряди.

У східних країнах вважали, що позитивна та негативна енергетика циркулює між вікнами та дверима. Тому, не варто розміщувати ліжко у цьому місці. Краще поставити спальне ліжко по середині кімнати або у кутку. А лягати спати перпендикулярно вікну та дверям.

Також, забороняється лягати спати навпроти дзеркал, бо з нього йде потужне джерело енергії. Через дзеркало можна потрапити у потойбічний світ, це так звані вхідні ворота. Якщо не прислухатись до поради, ночами вам будуть набридати неприємні сни. Не слід лягати спати головою до вікон, бо у них заглядають злі духи.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!