Чужа кішка на порозі будинку. Головні прикмети, та до чого слід бути горовим

Пропонуємо дізнатися, що означає якщо у вас на порозі з’явилася чужа кішка або кіт. Коти це улюблені тварини людей, бо вони дуже ласкаві, ніжні та люблять грати з дітьми. З цими мешканцями пов’язано дуже багато прикмет, є гарні або погані.

Якщо чорний кіт перебігає дорогу, то вам не пощастить.

Якщо до вас приблудився хворий кіт, то можливо він хворий, брудний та побитий, зверніть на це увагу. Але буває таке, що приблудився здоровий кіт, який має гарний вигляд. Це відбувається не просто так, а через те, що у людини почалася чорна смуга у житті.

Якщо до вас прибився здоровий кіт, то варто чекати що ваші справи підуть угору й неприємності покинуть ваш дім. Якщо залишити такого кота у себе, ви залучите щастя. Він буде захищати вас від нечистої сили, негативу та різних не доброзичливих людей.

Якщо до вас прийшов хворий кіт, таку тварину не можна виганяти та лякатися. Потрібно допомогти їй, вилікувати. Якщо знехтувати цим правилом, ви накличете у свій дім біду та нещастя. Може хтось захворіти з вашої родини, якщо хворий кіт прийшов до вас додому. А хтось хворіє, то він скоро одужає.

Якщо до вас прийшов кіт після смерті близької людини, то це означає, що до вас прийшла душа покійного, яка переселилися у тіло тварини. Так робить померла людина, щоб прийти попрощатися з близькими.

Якщо після церемонії прощання до вашої оселі приблуда кіт, його потрібно нагодувати та прихистити. Це потрібно зробити для того, щоб вшанувати пам’ять померлого.

Кіт не буде приходити випадково, тому обов’язково зверніть увагу на його прихід та зробіть все правильно, щоб уникнути негараздів у житті.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!