День Бориса та Гліба — 15 травня. Що слід зробити, щоб жити в достатку

За православним календарем, 15 травня, заведено шанувати святих Бориса та Гліба. В народі свято має назву – день Бориса, свистопляски, солов’їне свято або бариш – день.

Вони були першими руськими святими князями, які загинули від руки свого старшого брата.

Починають з цього дня співати пісні солов’ї. Почувши їхній спів, це означало, що весна закінчується й починається літо. Сприятливий день для купівлі свійських тварин, примирення з тим, з ким ви посварилися, замовлянь від нервових розладів, початку дієти, походу до масажного салону.

У Бариш – день всі торгівці молилися святому Борису, бо вірили, що він їм принесе хороші торги та виторги. Якщо в цей день буде гарний виторг, то так буде відбуватися на протязі всього року. Також, сприятливий день для висаджування різноманітних культур.

Для того, що приманити до себе гроші необхідно:Придбати грошові талісмани. Це може бути якась фігурка з зображенням сови. Вона вбереже вас від безглуздих покупок та вкладів. Грошове дерево – символ фінансового забезпечення. Під це дерево необхідно покласти кілька монеток. Жабка багатства. Цю жабку необхідно гладити кожного дня, тоді вона буде виконувати свою функцію.

Прикмети, які збережуть ваші гроші.

  1. Забороняється свистіти в будинку.
  2. Не слід прибирати крихти зі столу голими руками, для цього існує ганчірка.
  3. Коли ви отримали заробітну платню, не слід витрачати з неї жодної копійки.
Прикмети цього дня.

  • Якщо чутно всю ніч співи солов’я, то наступний день буде теплим.
  • Якщо ви слухали солов’їні співи, а він різко припинив співати – чекайте грози.
  • Чекай похолодання на 14 днів, якщо в цей день зацвіла черемха.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!