День Преподобної Марії Єгипетської — 14 квітня. Вона є заступниця усіх жінок

За християнським календарем 14 квітня заведено шанувати пам’ять Преподобної Марії Єгипетської.

Милостивий призвав до святості жінку, яка мала душу, що наповнена беззаконням та брудом, яка потонула в безодні гріха.

Вона мешкала в Олександрії та займалася проституцією. Одного разу Марія вирішила прийняти християнську віру та вклонитися Господу. Вона не думала, що вона дуже грішна, проте вирушила до церкви, але відкривши двері невидимі сили відштовхнули її.

Після цього вона припинила займатися цими поганими справами. Вирушила до пустелі де провела всі останні роки свого життя читаючи молитви.

Таким прикладом Бог хотів нам показати, що навіть дуже грішна людина може спокутати свій гріх. Бо Милостивий був посланий з небес, щоб врятувати грішних людей, а не праведних. На прикладі Марії Бог показав, що можна отримати спасіння. Не існує жодного грішника, який би не став на путь істинний та не покаявся за свої гріхи.Визначення за Святим Письмом – блуд – вважається плотським гріхом, але пристрасть гріховна до всього, що ми бачимо та матеріального світу. Блуд створений для того, щоб віддавати свої почуття не людям та Господу, а для того, щоб слугувати бажанням – повелителям нестриманості.

Таким гарним прикладом стала Свята Марія Єгипетська. Таких людей, як вона ставало все більше та більше.

Для того, щоб зробити наші сили найсильнішими, в той час коли закінчується пост, священний храм закликає пригадати святих Божих  угодників, котрі відмовились від усього, щоб досягти блаженства в Сині Божому. Це той самий шлях, який подолала Свята Марія Єгипетська.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!