День Єремія — 14 травня. Що заборонено давати іншим людям в це свято

За православним календарем, 14 квітня, заведено шанувати пророка Єремію. В народі свято має назву – день Єремії, проводи весни, Єремія – запрягальник.

Єремія був одним із відомих пророків й всі його пророцтва завжди збувалися.

Було традицією в цей день проводжати весну. Люди вірували, що Єремія запрягає колісницю у небі та спішить на допомогу до хліборобів, які читали молитви.

Не можна нікому нічого давати, якщо в цей день ви щось сіяли. Не позичайте та не давайте в борг.Традицією є зробити генеральне прибирання. Приділіть до цього всю свою увагу та силу. Вважалося, що з брудом ви прощаєтесь з усіма неприємностями. Люди вірили, що старі речі, які ви зберігаєте роками, притягують та програмують людину бути бідною. Часто дотримувалися традиції передавати речі від старших до молодших. Людям шкода викидати старі речі, вони їх складають у шафи й там вони зберігаються дуже багато років, вбираючи в себе весь негатив, тому члени родини можуть хворіти, квіти марніють, а в житті немає позитивних емоцій. Тому, не слід шкодувати, а сміливо викиньте все старе ганчір’я на смітник, воно приносить лише нещастя. Також, як варіант можна роздати речі тим, хто цього потребує.

Ознайомтесь, які речі необхідно викинути та не зберігати – сухі квіти, тріснутий посуд, дзеркала, речі, які ніколи не носили й носити не будете, стару пресу.Прикмети цього дня:

  • Чекай гарного врожаю, якщо в цей день гарна погода.
  • Чекай люту та холодну зиму, якщо в цей день погода похмура й холодна.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!