Дерева, які в жодному разі не можна садити біля хати, щоб не накликати біди

Щоб ваша оселя постійно була захищена від бід й лихого ока, не потрібно садити біля будинку такі дерева як береза, ялинка, осика, туя, верба та дуб. Ці дерева можуть змінити ваше життя не у кращу сторону.

Люди вірили у давнину, що в березових коріннях живуть лісові духи, які можуть нашкодити. Тому, краще садити березу якомога далі від будинку. Якщо таке дерево вже росте на ділянці біля оселі, тоді в родині буде панувати печаль та смуток.

Відносини між подружжям можуть зіпсуватись й сварки будуть постійно жити у вашій оселі. Для жінок дерево може принести безпліддя та інші гінекологічні хвороби. А власник оселі проживе не довго. Тому, думайте чи потрібне таке дерево біля вашого будинку.

Гілки верби символізують самотність. У давні часи казали, що той, хто посадив вербу біля дому, помре впродовж року. Люди у давнину садили дерева на честь народження дитини. Але вербу не садіть, вона приносить смерть та нещастя.

Тую завжди садять на цвинтарях, бо вона символізує скорботу та смерть. Кажуть, що душі покійних полюбляють сидіти на хвойних деревах, щоб  побути у спокої та печалі. Якщо туя звисає над дахом оселі, то до мешканців може завітати раптова смерть. Якщо дерево зростає біля вікна – родина постійно живе у сварках. Якщо у родині є неодружені дівчата, то це дерево може перешкоджати шлюбу. Це дерево притягує злодіїв, які можуть пограбувати вашу оселю.Осика вбирає всю живу енергетику людей у себе, вона стає енергетичним вампіром. Людина, яка торкається цього дерева може втратити свідомість, почати скаржитись на головний біль та апатію. Дровами з цього  дерева не можна топити піч та будувати будинки. Якщо таке дерево росте поруч з оселею, то краще його прибрати разом з корінням.

Ялинку символізують зі смертю. З давніх часів тих людей, які покінчили життя самогубством, ховали поміж двох ялинок. До нашого часу збереглась традиція устеляти шлях гілками ялинки під час похорон. Люди вірили, що коли людина посадила ялину й вона виросла вище її зросту, людина помирає. Якщо дерево росте поруч, людина проживатиме життя у самотності. Воно висмоктує з людини позитивну енергетику. Мешканці оселі стають пригніченими та емоційно неспокійними, хворобливими. Такі родини, зазвичай бездітні.Якщо ви посадите дуб біля оселі, то чекайте смерті головного члена сім’ї. якщо людина слабка, дуб позбавить її життєвої сили, а сильних людей дуб навпаки любить. Люди вірять, що саме у дубах мешкають душі померлих.

Тож, вирішуйте самі, яке дерево посадити біля своєї оселі.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!