Детальний прогноз погоди на березень. Коли саме чекати справжнього тепла

Березень порадує українців теплою погодою, але іноді можливі невеликі зниження температури, через холодний атмосферний фронт.

Народний синоптик стверджує, що весна прийде рано. На початку місяця температура на Заході підвищиться до тринадцяти градусів тепла. На інших частинах країни температура коливатиметься від 9 до 11 градусів тепла. Нічна температура буде нижчою.

У середені березня стане ще тепліше. Наприкінці місяця слід приготуватися до похмурих, затягнутих хмарами днів. Температура у цей період знижуватися не буде.

Європейський центр середньотермінованих прогнозів стверджує, що весна буде на пару градусів теплішою за нормативні показники.

Gismeteo стверджує, що середина місяця буде прохолодна й можливі заморозки. Початок та кінець місяця порадує підвищенням температури до одинадцяти градусів тепла у Закарпатті та на півдні, а на решті території країни — до семи градусів тепла. Квітень розпочнеться з прохолодної погоди, а вже потім позначки термометра підійматися до двадцяти градусів тепла.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!