Детальний прогноз погоди на лютий 2024. Якої погоди слід чекати усім Українцям

Після першого місяця 2024 року, який відзначився температурними гойдалками та морозами, народний синоптик Володимир Деркач прогнозує певне полегшення в лютому. За його словами, початок місяця принесе невелике похолодання в порівнянні з січнем, але вже пізніше очікується помітне тепліше погода.

Прогноз передбачає, що перша третина лютого принесе температури близько нуля градусів денно та морози вночі. Опади будуть помірними, а вітер буде відчутний. У другій третині місяця прогнозується посилення холоду, особливо вночі, але в кінці другого тижня лютого очікується раптове потепління.

В останній третині лютого Деркач передбачає теплу погоду, зазначаючи, що мінусові температури можуть спостерігатися лише вночі, а вдень очікується близько 0 градусів або навіть плюсові температури. Опадів буде небагато, і загалом місяць обіцяє бути теплим.

Важливо відзначити, що Володимир Деркач використовує старовинні народні прикмети у своїй методиці прогнозування, основаній на гіпотезі, що період з 25 грудня по 7 січня може передбачити погоду протягом решти року.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!