Детальний прогноз погоди на цю зиму. Коли чекати на сильні морози та хуртовини

Цьогорічна зима не здивує вас своєю погодою, вона не сильно відрізнятиметься від тієї, яка була минулого року. Але ж українцям варто знати, яка погода буде в зимовий період, і чого варто очікувати від неї.

Зима цього року не відрізнятиметься температурними показниками порівняно з попередніми. Не варто сподіватися, що буде багато опадів у вигляді дощів та снігу.

Середній показник температури в зимовий період дорівнюватиме 0 градусів. Справжня зима має розпочатися з 2 грудня, і температура знизиться до 2 градусів морозу.

Грудневий прогноз.
Середня температура вдень триматиметься в межах 1 градуса нижче 0. Вночі вона знижуватиметься від 0 до 8 градусів морозу. Але буде й теплий день, коли градусник термометра підніметься до 7 градусів тепла. Не варто чекати, що цього місяця випадуть істотні опади у вигляді снігу та дощу.

Січневий прогноз.
Погода стане трохи теплішою, ніж попереднього місяця. Середня температура у цей проміжок часу триматиметься на показниках 0 градусів. Але іноді вона буде знижуватися від 5 до 8 градусів морозу. Опадів у січні очікується незначна кількість.

Лютневий прогноз.
Цього місяця середня температура обіцяє бути такою самою, як і в попередніх місяцях. Нічна температура може знижуватися до 11 градусів морозу. Опади випадуть у незначній кількості. Торік температура повітря була на 1 градус нижче.

Українців також цікавить, чи будуть морози цього року? На даний момент над Північним полюсом йде формування полярного вихору, який принесе заморозки та сніг. Швидше за все, зима буде холодною у США, Канаді та Європі. У першому, і останньому регіоні варто чекати снігопади, вищі за середній рівень.

Але не варто боятися, що зима буде дуже холодною, про це стверджувати правильно ніхто не може. Всі ці прогнози умовні, і немає таких вчених, які б чітко могли прогнозувати погоду на майбутнє. Зима завжди має бути сніговою та холодною, і до цього варто бути завжди готовим.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!