Дієві способи почистити кухню від жиру та плям, щоб вона сяяла чистотою

Прибирання на кухні вимагає багато часу та зусиль. Крім того, засоби для чищення різних поверхонь дорогі.  Розглянемо, як почистити від жиру та плям кухонні шафки, щоб вони сяяли чистотою, не пошкодивши їх.

Одним з ефективних засобів для догляду за гарнітуром є суміш рослинної олії та соди. Ці продукти треба змішати у пропорції 1:1, нанести на поверхню, залишити на 30 хвилин та стерти вологою губкою.

Добре впорається з забрудненням поверхні лимонна кислота з содою. Засіб готується так: 2 ст. л. соди + 1 ч. л. лимонної + вода (перемішати до утворення однорідної маси). На губку нанести цю суміш, протерти забруднення, після чого пройтися вологою ганчіркою.

Кераміку і пластик відчистить такий засіб: ½ склянки горілки і яблучного оцту + ½ ч. л. ефірної олії апельсина + 2-3 краплі евкаліптової олії. Цю суміш нанести розпилювачем на потрібну зону, зачекати 20 хвилин, змити.

Жирні плями ефективно виведе розпушувач тіста: розбавити водою розпушувач до отримання густої консистенції, нанести на забруднене місце, залишити на 25-30 хвилин, стерти вологою губкою.

Натуральний камінь, дерево та пластик чудово відчистить господарське мило: його слід спінити та губкою нанести на забруднену поверхню, залишити на 5 хвилин, змити водою, витерти.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!