Дієві способи, які вбережуть ваші яблуні і груші від хвороб. Після цього вони ще довго будуть родити

Розповімо вам, як продовжити плодоношення яблуні та груші. Кожен помічав, що посадивши новий саджанець яблуні або груші, може прижитися, потім цвісти, але давати плодів не хоче.

Щоб дерево почало плодити, потрібно зробити кілька процедур. Їх краще проводити на початку весни.

  1. Проспиртуйте іржавий великий цвях та вбийте його у стовбур дерева. У давні часи всі робили таку маніпуляцію, люди вірили, що таким способом дерева насичуються залізом.
  2. Направлення гілок дерева з вертикального положення у горизонтальне. На гілки прив’язували важкі предмети, щоб гілки опускалися до землі. У давні часи підвішували кошики із землею, сокири та камені. У наш час наповнюють пляшки водою та прив’язують до гілок. Також, використовують мотузки, якими фіксують гілки у потрібне положення.
  3. Ще один цікавий спосіб змусити дерево давати плоди – обгорніть палицю ганчіркою та постукайте по стовбуру. Таким чином сік почне рухатися по стовбуру й можливо у наступному році ви поласуйте врожаєм.
  4. Обрізання гілок навесні. Зазвичай дерева переносять цю процедуру хворобливо, але такий стрес допоможе отримати плоди наступного року.
  5. Деякі люди вірять, що можна провести розмову з деревом. Пригрозивши, що ви її спиляєте, якщо вона не буде давати врожай. Іноді це допомагає й дерево йде вам на зустріч.

Спробуйте скористатися цими порадами й ви неодмінно змусити дерева плодити.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!