Дієвий спосіб вирощування огірків на підвіконні. Коли садити, та як правильно доглядати.

Щоб поласувати свіжими домашніми огірками, не обов’язково мати грядку чи город. Є чудовий спосіб вирощування огірків на підвіконні.

Для посадки огірків знадобиться довгий прямокутний горщик з отворами та 5 л поживного ґрунту на кожну насінинку. Найкраще змішати перегній, пісок, лісову землю, золу та прілу стружку в однаковій кількості.

Насіння слід вибрати гібридних видів, бо такі огірки відмінно приживуться у квартирі чи на балконі: «Міський огірочок», «Балаган», «Кураж»…

Підготувавши ящик зі зволоженою землею, слід розкласти насінини інтервалом 15 см на глибину 1-1,5 см, розрівняти. Зверху накрити плівкою, під ящик покласти утеплювач (пінопласт чи інший), віднести в тепле місце.

Як тільки-но паростки проростуть, треба зняти плівку та помістити ящик на підвіконня (температура має бути трохи нижчою, ніж в кімнаті, де проростали огірки).

Навіть якщо підвіконня нормально освітлене, найкращим варіантом буде придбати фітолампу або підсвічувати звичайними лампами денного світла.Слідкуйте, коли в паростка з’явиться п’ять листочків: в цей час слід відщипнути точку росту, щоб почали проростати бічні пагони (на них ростимуть огірочки). Пагони мають рости доти, поки не з’явиться десять листочків, тоді їх треба підв’язувати.

Щоб стимулювати ріст, слід підживити рослини органічними добривами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!