Для чого потрібно 3 відсіки в лотку для порошку пральної машини. Варто знати кожній господині

А ви коли-небудь замислювалися, для чого у пральній машинці 3 відсіки для порошку? Зазвичай, жінки використовують два відсіки, перший — для порошку, а другий — для кондиціонеруа.

Пропонуємо дізнатися для чого потрібно використовувати всі три відсіки пральної машинки. На кожному відсіку є позначки, на яких позначені цифри, зірочка або квітка. Все залежить від марки пральної машини.

Арабська цифра 1 або римська 1 або літера А — цей відсік призначений для попереднього прання або замочування білизни. Попереднє прання потрібно для того, щоб вивести застарілі плями. Під час цього тканина розтягується та набухає. Тоді пральній машинці буде легше справлятися з забрудненням. Якщо замочування не передбачено режимом прання для цього контейнеру, не треба насипати порошок або інший пральний засіб.

Якщо ви обрали програми, де передбачене прання у два етапи — до цього відсіку потрібно насипати порошок. Під час прання він змивається у барабан під час першого етапу прання.

Літерою В або римська цифра ІІ — це відсік для основного прання, у нього насипаєте пральний порошок та обирайте будь-який режим для прання. Зірочка або квітка позначає відсік куди потрібно налити кондиціонер. Його потрібно  наливати до прання або під час прання. Це потрібно встигнути зробити до того, як пральна машинка почне набирати воду для ополіскування. В іншому випадку, засіб не потрапить у барабан, якщо ви переплутайте відсіки для кондиціонера з порошком.Якщо переплутати й покласти кондиціонер у контейнер для порошку, а порошок у контейнер для кондиціонера, тоді машинка випере речі кондиціонером, а прополоще їх – порошком. Будьте уважними та правильно періть речі!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!