Для отримання гарного врожаю моркви, її потрібно поливати цим розчином

Для отримання гарного врожаю моркви, потрібно постійно вносити добрива для цього коренеплоду.

Дуже полюбляє морква – мінеральні добрива, тому дізнайтеся чим краще підгодувати красуню.

  • Курячий послід.

Його потрібно внести на перших етапах розвитку, бо він містить всі корисні речовини, які необхідні для росту рослин. Потрібно розвести його у воді у співвідношенні 1 до 10. Через 24 години потрібно ще розвести суміш з водою у тих же пропорціях. Підгодуйте рослини вносячи добриво між грядками.

  • Настій з бур’янів.

Це добриво містить велику кількість калію та азоту. Готують настій за 21 день до використання. Потрібно заповнити ¾ об’єму діжки травою та залити її підігрітою водою. Накривати діжку не треба. Приблизно через 21 день, зникне піна й добриво можна використовувати. Не забувайте перемішувати його під час приготування. Для того, щоб усунути неприємний запах, до суміші потрібно додати настій валеріани. Перед використанням розчиніть з водою у пропорціях 1 до 10. Готовим розчином проведіть обприскування.  • Добриво з золи.

Вона збагачена вмістом магнію, калію та натрію. Засіб не тільки підживить моркву, але й надасть захист від шкідників. Можна насипати 250 грамів золи на 1 м2, а після полити водою грядки. А можна розчинити 100 грамів золи у відрі води та внести добриво під корінь наступного дня. Засіб не повинен потрапляти на листя.

Бажаємо гарного врожаю!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!