Для того, щоб мати гарний врожай помідорів, їх потрібно підживити трьома добривами

Для того, щоб не втрати врожай помідорів, їх потрібно підживити трьома добривами. Іноді за нормальних умов догляду може формуватися квітки, а зав’язь ні.

У такому випадку слід скористатися простими підгодівлями, які дозволять виправити ситуацію.

  • Борна кислота.

Обприскування борною кислотою допоможе зміцнити імунітет, протистояти бактеріям та грибкам, захистить від пустоцвітів та від опадання квітів. Якщо томатам не вистачатиме бору, плодів вони не дадуть. У 10 л. води розчиніть пару грамів кислоти. Спочатку порошок розчиніть у невеликій кількості гарячої води, а після долийте ще воду. Вперше проведіть обприскування у період цвітіння, а наступне під час утворення маленьких зелених ягід. Можна внести добриво під корінь, але воно не дасть ефекту. Обприскування допоможе підвищити утворення зав’язі. Робіть процедуру зранку або ввечері.

  • Зола та сироватка.

Для цвітіння рослині необхідні — кальцій, фосфор, магній та азот. Всі ці елементи містяться у золі та сироватці. У 10 л. води розчиніть 1000 мл. сироватки та 1000 мл. золи. Через 12 годин користуйтесь добривом. Перед використанням слід зволожити ґрунт, а після внести на один кущ 500 мл. добрива. Робіть це раз на 7 днів, поки плоди не розпочнуть наливатися.  • Зубний порошок.

Квіти можуть опадати від сильної спеки, а листя закручуватися.  У такому випадку допоможе зубний порошок. У 10 л. води розчиніть пару столових ложок порошку та обприскайте насадження. Завдяки такій обробці томати скоротять потребу у поливі.

Бажаємо гарного врожаю!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!