Дні народження, які не варто святкувати, щоб не накликати біди

День народження може бути святом для деяких людей, але існують дати, які наші предки не відзначали. Це пов’язано з різними відношеннями до святкування. Деякі не люблять святкувати свій день народження через те, що він нагадує про старіння. Якщо ви так само думаєте, то можете знайти дати народження, які можна не святкувати.

У наших предків були свої традиції та забобони щодо відзначення деяких роковин. Наприклад, число 9 асоціювалось з поминаннями померлих, тому вважалось неприйнятним святкувати 9-річчя. Також число 13 було пов’язано зі зневірою та нещастями, тому деякі люди вірили, що святкування 13-річчя може зіпсувати наступний рік. Своєю чергою, 33 роки пов’язували з розп’яттям Ісуса, тож святкувати цей день вважалося нещасливим знаком, зокрема для чоловіків.

Деякі числа можуть бути пов’язані зі звичаями, які не рекомендують святкувати день народження з розмахом. Наприклад, 40-й день народження може бути пов’язаний із поминанням померлих або переходом до нового етапу життя. Також, за деякими забобонами, жінки, які святкують 40-й день народження, раніше старіють, а чоловіки привертають негатив. У Китаї, деякі чоловіки відзначають 60-річчя замість 40-річчя. Своєю чергою, 53-й день народження може бути нещасливим для жінок, оскільки він пов’язаний зі зменшенням життєвої енергії.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!