Добриво для кабачків, яке слід вносити під час росту, щоб мати щедрий врожай

Завдяки цим корисним порадам ви отримаєте великий врожай кабачків. Кабачки люблять майже всі, їх консервують, смажать та готують безліч смачних страв з них.

Це теплолюбний овоч, який любить простір. Важливим є також, земля, на якій ви вирощуєте цей овоч. Кабачки люблять м’яку та гарно провітрювану землю. Для того, щоб зібрати врожай раніше, потрібно висадити кабачки на розсаду.

Для зручності вирощування розсади використовують спеціальні таблетки з кокосового волокна. Покладіть насіння у таблетку, полийте водою та залишіть набухати. У пластмасовий контейнер насипте ґрунт до половини та помістіть туди насіння разом з таблеткою. Перед посівом, занурте насіння на 10 хвилин у розчин перекису водню. Потім засипте насіння землею та накрийте плівкою, щоб утворився ефект парнику. Розмістіть контейнери на сонячному місці. Приблизно через 25 днів розсаду пересаджуйте у відкритий ґрунт.

Підготуйте грядку для кабачків. Пролийте землю гарячою водою та зробіть ямки глибиною 5 см. Висадіть розсаду та приставте родючим ґрунтом, полийте насадження водою. Після того, як вода зникне присипте землю перегноєм, щоб захистити ґрунт від утворення кірки на землі. Обкладіть саджанці шаром соломи. Перші 3-5 зав’язей потрібно прибрати, таким чином ви зміцните коріння. Саджанці потрібно ретельно поливати та підживлювати. Приготуйте добриво для підживлення — у 1000 мл. води розчиніть склянку золи, долийте воду до повної лійки та підживіть кабачки.

Перед підживленням пролийте землю водою. Наступний раз підживіть кабачки розчином з трави, через тиждень після першої. На одну рослину використовують 1000 мл. добрива. Таку підгодівлю потрібно робити кожні десять днів. Збирайте врожай не повністю достиглим.

Бажаємо гарного врожаю кабачків!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!