Розпочинаються сезон полуниці й у травні вже можна помітити на кущах перші квітконоси. У цей час полуниці потрібно приділити особливу увагу, щоб отримати гарний та смачний врожай.
Догляд за полуницею у період цвітіння.
Всі свої сили кущ витрачає на розвиток та дозрівання ягід. Тому варто у цей час вчасно зволожувати, підживлювати, полоти та розпушувати ґрунт, видаляти вуса.
Зволоження:
Земля навколо куща не повинна пересихати. Якщо погода спекотна, поливайте кущі 4 рази на тиждень. Використовуйте теплу воду. Можна встановити крапельний полив. Поливайте кущі ввечері. Під час цвітіння лийте воду під корінь, щоб квіти не загнили.
Підгодівля:
За весь період росту це потрібно зробити тричі. На початку весни, у період цвітіння та після збирання врожаю. Найважливіше підживлення потрібно провести у період цвітіння та формування зав’язі. Використайте для цього калійні добрива.
Видалення вус.
Вуса та сухе листя забирають сили у куща. Ще, деякі садівники наполягають на видаленні перших суцвіть, тоді після цього будуть рости більші ягоди.
Прополювання та розпушування землі.
Під час цвітіння краще не турбувати полуницю. Прополюйте кущі після дощу. Слідкуйте, щоб не утворювалась кірка на землі, тому після зволоження треба розпушити землю. Таким чином ви покращите доступ повітря до коренів, що призведе до рясного цвітіння. Замульчуйте грядки соломою. Якщо часто розпушувати землю, ви зможете отримати багатий врожай.
Бажаємо гарного врожаю!
Орхідея — справжня королева кімнатних рослин, яка приваблює нас своєю вишуканою красою та тривалим цвітінням.…
Травень – час не тільки розквіту природи, але й активної роботи на городі. Саме зараз…
Ось простий, але ефективний домашній засіб, який допомагає покращити якість і смак огірків — зробить…
Як впоратися із засміченою каналізацією: 4 ефективні способи в домашніх умовах Засмічена каналізація – це…
🌱 Що садити у травні 2025 за місячним календаремДізнайтеся, які дні у травні найкращі для…
ишнева поросль атакує город? 🌱 Є два простих способи, як зупинити її назавжди! Вишня —…