Королевою саду вважають троянду. Під час цвітіння на клумбах утворюється килим з пишних та ароматних квітів.
Для того, щоб так було завжди, потрібно правильно доглядати за нею не тільки у період бутонізації, але й після цвітіння.
Під час цього процесу садівники роблять помилки. Дізнайтеся чого саме не можна робити під час догляду за кущами.
Перше цвітіння дуже значуще для куща, тому якщо зробити правильну обрізку у цей період, можна не лише зберегти кущ здоровим, але й стимулювати повторну бутонізацію.
Заради пишного цвітіння потрібно вчасно видаляти суцвіття після того, як очистяться пелюстки. Якщо цього не зробити, всі сили підуть на формування насіння. Обрізайте бутони, які відчули сектором на 10 см. нижче насінникової коробки. Зріз робіть під кутом. Найчастішою помилкою є обривання бутонів або зріз по першій лінії.
Після цвітіння потрібно підготувати кущі до зими. Садівники починають готувати троянди до перших морозів, залишаючи кілька бутонів на кущах та обрізаючи його, коли розпочнуться заморозки. Такі дії помилкові, бо спочатку потрібно прибрати листя з куща та трохи обрізати. Потім обприскати проти шкідників та утеплити. Якщо кущ обрізати низько, бутонів буде мало. Якщо обрізати високо, слід не забувати про вчасне проріджування кущів, щоб вони не заразилися грибковими захворюваннями.
Найпоширенішою помилкою є внесення великої кількості азотних добрив. Азотні добрива потрібно вносите лише ранньою весною. Якщо підживити троянди азотом у період бутонізації, кущ почне швидко нарощувати зелену масу без суцвіть. Тому у літній період потрібно підживити троянди калійної — фосфорними добривами або комбінованими, рідкими препаратами.
Після цвітіння садівники намагаються швидше накрити кущі й не звертають увагу на погоду.
Якщо накрити кущ при теплій температурі, це може спровокувати активізацію бруньок й кущ може промерзнути. Накривати троянди потрібно, коли температура буде триматися від 0 до +1 градуса.
Органічне добриво для рослин: як правильно використовувати деревну золу Використання органічних добрив, зокрема деревної золи,…
Святвечір – символ єдності, родинного тепла та духовного багатства Святвечір, що передує Різдву, займає особливе…
Сушиш білизну в кімнаті? Це може бути небезпечно для твого здоров'я! Дізнайся чому і як…
Приготуйте неймовірно ніжний торт «Пташине молоко», який просто тане в роті. Цей десерт стане улюбленцем…
Більшість сучасних смартфонів не призначені для роботи в екстремальних умовах, зокрема при низьких температурах. Мороз…
Як легко усунути подряпини на дерев'яних меблях: прості та перевірені методи Дерев'яні меблі додають тепла…