Доступний та не дорогий спосіб для підгодівлі орхідеї. Після нього вона цвіте в рази краще.

В наш час, стало модним мати на своєму підвіконні таку гарну квітку, як орхідея. Існує багато видів орхідей. Найпоширенішим із них є фаленопсис, оскільки він не потребує багато уваги при догляді, на відміну від інших. Для гарного та багаторазового цвітіння потрібно дуже багато докласти сили, правильно поливати, дотримуватись температурного режиму, забезпечити гарне освітлення, використовувати спеціальні добрива. Тому, ми рекомендуємо вам спробувати один з недорогих і доступних способів, зробити гарну підгодівлю для цієї рослини. Для цього вам знадобиться бананова шкірка.

Корисні властивості:

Взагалі, ми вживаємо в їжу тільки плід банана, а решту викидаємо. Тож чому нам не використати шкірку в якості добрива. Як і сам плід, шкірка банану містить багато вітамінів, мінеральних і поживних речовин. Вона є джерелом кальцію, магнію, фосфору, азоту. Також, є заміною добрив, які нам пропонують у квіткових магазинах. Перед тим як починати удобрювати, слід замочити коріння орхідеї на 15 – 20 хвилин, через те, що концентрат добрива може обпалити коріння. Для цього вам знадобиться відстояна або відфільтрована вода кімнатної температури.

Ось декілька варіантів приготування добрив:

  1. Порошок з банана.

Бананову шкірку наріжте шматочками та запечіть в духовці до повного висихання. Зачекайте поки шкірки охолонуть та подрібніть їх до порошкоподібної консистенції. На кожен горщик з квіткою використовуйте 1 чайну ложку.

  1. Чай із банана.

Шкірку банану висушіть та подрібніть. Приготуйте настій: на 200 мл гарячої води – 1 чайна ложка порошку. Підгодовуйте кореневу систему рослин холодним банановим чаєм.

  1. Настоянка з банана.

Візьміть три банани, зніміть з них шкірку та залийте її водою (3 л). Час настоювання 48 годин. Процідіть та розведіть водою (1:1). Поливайте орхідеї цим розчином.

Ось таким чудовим та бюджетним добривом може стати бананова шкірка.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!