Ефективні методи відлякування гризунів взимку. Більше не будуть лізти у ваш дім

У зимовий період, особливо в січні, збільшується ймовірність появи щурів та мишей в будинках через сильне похолодання. Це може призвести до різноманітних проблем, включаючи пошкодження електропроводки, меблів та неприємні запахи.

Існує кілька ефективних способів відлякування гризунів. Експерти радять використовувати олію м’яти, корицю та часник для запобігання їхнього проникнення в будинок. Такі методи не шкодять домашнім тваринам.

Сильний запах часнику може служити відмінним засобом відлякування щурів і мишей. Для цього рекомендується розкласти зубчики часнику біля входу.

Гризуни не переносять запах свіжої перцевої м’яти, тому змочіть ватний диск у м’ятній олії та протріть ним всі можливі точки входу мишей, починаючи від дверей і закінчуючи вікнами.

Запах кориці також відлякує мишей. Можна використовувати аналогічний метод з використанням ватного диска або розпилення аромату навколо потенційних точок входу.

Паралельно із застосуванням засобів, таких як часник і перцева м’ята, важливо враховувати герметизацію точок входу та герметично зберігати всі солодкі продукти. Також слід уважно закривати невеликі отвори в стінах, які можуть служити потенційними проходами для щурів та мишей.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!