Ефективний спосіб вигнати кротів з городу. Вони не переносять цей запах

Кроти — це тварини, які часто стають справжньою мукою для дачників. На початку весни можна побачити залишки місць їх активності у вигляді характерних пагорбів у городах та садах. Попри загальне уявлення, кроти не їдять рослини. Вони полюють на комах, дощових черв’яків та личинки, що знаходяться в землі. Звичайно перевагою є те, що копаючи землю, вони розпушують ґрунт, але, на жаль, це також може призвести до пошкодження коріння рослин, що може спричинити їх висихання.

Якщо присутність кротів на вашій ділянці вас не влаштовує, то одним із народних засобів відлякування цих тварин є використання дьогтю. Дьоготь, що виділяється з різних порід деревини, має різкий запах, який кроти не переносять. Цей запах також відлякує мишей та комарів.

Отже, приготуємо приманку для крота. Для цього необхідно підготувати дерев’яні палиці довжиною близько 20 см і шириною 3 см. Кінці кожного з них потрібно ретельно змастити дьогтем і вставити в ґрунт по периметру ділянки або в місця, де з’явилися пагорби від кротів. Протягом кількох днів цей метод допоможе позбутися від кротів, оскільки вони будуть уникати місць із запахом дьогтю.

Важливо зазначити, що дьоготь не завдасть шкоди кротам, а лише ефективно відлякає їх. Він також безпечний для людей і рослин.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!