Гарна притча про «Два типа людей». До якого ви відноситеся, вибираєте самі.

Одного разу, двоє жінок прийшли поскаржитися до старця на попів. Жінки обурювались діями священників: один за свої таїнства вимагає грошову винагороду, інший – вживає сигарети та ходить до барів, ще один – лукавий. Жіночки, щоб довести їхню провину принесли навіть докази.

Старець вислухав скарги та дав таку відповідь:

  • Проживши довге життя та маючи багато досвіду, я поділив людей на два типи. Третього типу не існує.

Перший тип – до них відносяться частина людей, які нагадують муху. Ця комаха постійно лазить та сідає на все огидне й брудне. Ви, мабуть, помічали на вулиці, коли муха літає на клумбі в парку, де люди гуляють зі своїми улюбленцями, вона обов’язково знайде місце де випорожнився песик та сяде обов’язково туди. Зауважте не на гарні та пахучі квітки в парку, а на огидні й смердючі випорожнення.

Другий тип – вони нагадують таку комаху, як бджола. Всі знаємо, що бджоли збирають пил з квітів та сідають лише на солодкі, гарні та яскраві речі. Можна провести дослід, покладіть шматочок цукатів в дуже брудну кімнату. Запустіть туди бджолу та поспостерігайте, вона з усього брудного знайде цукати і приземлиться на них.Уявіть собі, що люди цих двох типів йдуть містом та побачили, як інша стороння людина залишила після себе сміття. Що робить людина першого типу – вона починає лазити й роздивлятися сміття. А інший тип – він просто прибере за цією людиною, бо йому соромно.

Ось так старець відповів жіночкам.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!