Гарна та повчальна притча: Коли Господь приходив в гості

Одного разу дівчині наснився Бог та сказав, що прийде навідати її. Дівчина встала вранці та почала займатися своїми справами та почула, що надворі хтось її покликав. Вона побачила старого дідуся біля двору, який скромно попросив попити води та шматок хліба. Господиня йому відповіла:

  • В мене досить мало часу, бо я займаюсь прибиранням. Вона відправила старого.

Тільки – но почала прибирати й знову почула, що її хтось кличе. Прийшла дитина та попросила нагодувати її. Жінка теж відправила дитину.

Після почула, що її знову хтось гукає, вона помінялася в лиці. Я не маю часу, скільки вас буде тут ходити й знов відправила всіх до старого.

Вона закінчила займатися прибиранням та була дуже задоволена. Так і Бога не соромно зустрічати – подумала вона. Цілий день чекала, що він прийде, але він не прийшов.

Вночі вона знову його зустріла та запитала здивувавшись:

  • А чого ти до мене не прийшов?
  • Я тричі приходив до тебе, а ти мене відправляла. Я гукав тебе, просив води та шматок хліба, просив нагодувати. Але мене до себе старий дід впустив, а у тебе місця для мене не знайшлось.

Тому не треба цуратися допомагати іншим, тим хто зазнав горя та розлуки, бо за неопрятними речами та лахміттям може прийти до вас Господь.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!