Гарні рецепти для підживлення огірків від досвідчених городників

Розповімо вам, якими засобами підживити огірки, щоб виростити гарний врожай.

Внесення добрив під корінь:

  • Послід птахів. Використовувати можна послід будь – яких птахів. Вони містять багато азоту, фосфору, калію, магнію, заліза, йоду, бору, цинку. Візьміть бочку, насипте послід до половини. Налийте бочку до верху водою. Накрийте бочку кришкою та залишіть настоюватись протягом 1,5 доби. Використовуйте розведений розчин у співвідношенні 1 л розчину на 10 л води. Поливайте під кущ – 1 л добрива. Проводити підживлення треба проводити після гарного поливу водою. Добриво не повинно потрапляти на листя – може трапитись опік.
  • Гній корів, свиней та овець. Готують так само, як і добриво з пташиного посліду. Використовують 2 л добрива розведеного на відро води.
  • Дерев’яна зола. Насипте поміж грядками попіл. Або розчиніть 100 грамів золи на 10 л води. Внесіть добриво під корінь.
  • Компост або перегній з трави. Розкладіть бадилля поміж грядок. Таким чином буде відбуватись перегнивання добрива та підживлення рослин.
  • Настої з трав. Ці настої містять багато азоту. Заповніть до половини бочку зрізаною травою. Налийте до повноти водою. Залишіть розчин бродити протягом 7 днів. Перед використанням процідіть та розведіть у співвідношенні 5 до 1. Якщо огірки ростуть у теплиці, додайте у розчин 200 грамів курячого посліду. Поливайте раз на 7 днів. Використовують 1 л настою на одну рослину. Добриво не повинно потрапляти на листя – може трапитись опік.
  • Добрива з мінералами. Проводять полив, коли огірки починають цвісти. Додайте на 10 л води – по чайній ложці аміачної селітри, суперфосфату та сульфату калію. Можна приготувати інший розчин – на 10 л води – 40 грамів гумату натрію. Коли огірки будуть давати плоди, підживіть їх таким добривом – на 10 л води – 40 грамів нітроамофоски.
  • Молоко. Розчиніть молоко з теплою водою у співвідношенні 1 до 2. Коли на огірках з’явилися перші листочки, можна починати полив, раз на 14 днів.
  • Дріжджі. На 10 л води додайте 100 грамів дріжджів. Залишіть постояти протягом доби. Вносьте добриво під корінь. Добриво допоможе рости огіркам краще та повноцінно.

Внесення добрив на листя.

Використовуйте для обприскування такі засоби, як Циркон, Епін, Ідеал, Родючість, Велетень, Джерельце, Годувальник. Застосовують 5 л добрива на 1 м2. Найкориснішим обприскування буде те, яке проводять у холодну та похмуру погоду, коли коріння не охоче поглинає поживні мікроелементи.

Бажаємо успіхів у вирощуванні огірків!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!