Головні обереги для дому, які захистять вашу сім’ю від усіх негараздів.

Дім – сокровенне місце для кожної сім’ї. Кожна річ, кожен куток ввібрав енергетику своїх господарів. Тут все знайоме і рідне.  Треба намагатися не впускати недоброзичливців у свою оселю. Але якщо цього зробити не можна, треба тримати в домі обереги, що притягують позитивну енергію, а негативну – відштовхують.

Наші предки вважали, що часник захищає від нечистої сили. Його використовували в різних обрядах для захисту сім’ї від недобрих людей. Якщо хочете нейтралізувати заздрісні недобрі думки, покладіть кілька зубчиків часнику на стіл.

Якщо хочете, щоб в домі оселилось багатство і успіх, тримайте талісман – підкову. Найсильнішою дією володіє знайдена підкова, але можна і придбати такий оберіг.

Найкраще повісити підкову над вхідними дверима кінцями вгору. Так вона блокуватиме негативну енергетику ще до потрапляння її у будинок.

Багато прикмет наші предки знали про віник. Вважалося, що не можна тримати в хаті зламаного чи старого віника, бо це притягує бідність. А ще вірили, що він захищає сім’ю від розпаду і внутрішніх негараздів, тому ним не можна жбурляти.

На першому місці серед оберегів, звичайно, ікони. До них треба ставитися з великою повагою, бережно. Для ікон виділяється найкраще місце в кімнаті чи на стіні. Це – святиня всіх християн. Якщо молитися до святої ікони і вірити, то вона вбереже сім’ю і дім від всіх лих.

Щоб вберегти кохання і сімейну злагоду, в домі повинен бути сушений лавровий лист. Він сприятиме налагодженню стосунків між рідними в сім’ї та оберігатиме кохання подружжя.

Енергетичне поле добре захищають кактуси. На підвіконні вони стають добрим блоком для поганих думок.Щоб мати завжди гарний настрій , тримайте в спальні фігурку слона. Цей талісман оберігає вагітних матерів і налагоджує стосунки між дітьми і батьками.

Щоб вберегти рідних від пристріту, навпроти дверей (на стіну навпроти входу) треба повісити червону стрічку.

Якщо поставите біля дверей фігурку дракона, він оберігатиме вхід від поганої енергетики.

Кішка приносить в дім затишок і спокій. Але треба знати, що чорні кішки захищають від злого ока. Білі ж  відводять сварки між подружжям. Руді відчувають різні небезпеки і беруть погану енергетику на себе.

Собака – найкращий друг людини.  А наші предки вважали цих тварин кращими захисниками від нечистої сили, від будь-якого зла.

Якщо будете тримати оселю в чистоті, не порушуватимете ауру енергією сварок, будинок віддячить вам. Вам приємно буде знаходитися в рідних стінах, ви відчуватимете приплив енергії.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!